Moderátorka a herečka Jitka Asterová (54) v životě vyzkoušela celou řadu diet. Žádná z nich ale nebyla ta pravá, nehledě na to, že buď se trápila hlady, nebo šla kila rychle nahoru.

"To se můžete ucvičit, ale pro ladnou ženskou postavu je potřeba hlavně správně jíst. Ač jsem velký příznivec cvičení, tak mám vyzkoušené, že zhubnout se dá i bez cvičení, ovšem bez správného stravování nikoliv," podělila se o zkušenosti Jitka.

Ve společnosti Diet Plan si nechala sestavit jídelníček na míru. Od té doby, co vaří podle něj, pozoruje zásadní změnu. Kila jdou dolů, a přitom se nají do sytosti a ještě si pochutná.

"Už mám šest kilo dole a to je přesně tolik, kolik jsem si přála, ale zdravě už budu jíst pořád," dušuje se Asterová, která nechyběla na kurzech zdravého vaření pod taktovkou výživové poradkyně Lady Noskové.

Fazolové brownies, losos s černou čočkou, marocký mrkvový salát s cizrnou nebo paprika plněná sójovými boby. To vše se známá moderátorka spolu s ostatními naučila a přesvědčila se, že luštěniny jsou nejen zdravé, ale i chutné.

"Sama vím, že když člověk delší dobu hladoví, má po určité době chuť vyjíst celou ledničku. Teď už jim ale umím předcházet. Stačí pravidelně a zdravě jíst," září Asterová.

Foto: Archiv