I když se snaží to nedávat moc najevo, na pověsti jedné z nejlépe oblékaných hereček si Jitka Schneiderová (41) velmi zakládá.

Faktem je, že její modely patří bezesporu k tomu lepšímu, co je na večírcích a společenských akcích k vidění, na druhou stranu je označení módní ikona trochu nadnesené.

Hvězdu nového filmu Hany oblékají zpravidla stylisté a zástupci butiků, kteří chtějí buď proslavit svoje jméno nebo některou z věhlasných značek. V takovém případě je logické, že svou hvězdu nenavléknou do něčeho, co jí nesluší a nelichotí.

Hlavní slovo má samozřejmě Jitka, když se ale podíváme na modely, které si vybírá, zjistíme, že jsou si všechny dost podobné. Je fajn, že má svůj styl, u lidí, kteří udávají směr, bychom ale čekali něco víc.

V mnoha ohledech jí na paty šlapou mladší hvězdy, které se nebojí experimentovat a najdeme i řadu jejích vrstevnic, které se na poli módním orientují mnohem lépe.

Jitka Schneiderová

Příkladem za všechny budiž třeba Simona Krainová nebo Dara Rolins, které se nových věcí a neotřelých kombinací nebojí, i když riskují, že šlápnou vedle.

Štíhlá Jitka Schneiderová byla k nepřehlédnutí…

Schneiderová, která v poslední době zhubla a může si dovolit obléct nejrůznější barvy, materiály a střihy, by se měla víc odvázat, jinak z pozice módní ikony zbude "jen" dobře oblečená herečka.

Jitka Schneiderová

Foto: Herminapress.cz