Modelka, studentka a v neposlední řadě také zpěvačka Jitka Válková (22) je zářným důkazem toho, že účast v České Miss je skvělým odrazovým můstkem!

"Poznala jsem mnoho známých osobností, mohla jsem se zúčastnit mnoha užitečných projektů, které pomáhají, navštívila jsem krásné země a začala dělat to, co mne opravdu baví - zpívat," nešetří chválou.

Za sebou má hned několik nesporných úspěchů. "Určitě je to pro mne umístění v Top 15 na Miss Universe. Dále zpívání na kongresu americké vlasové kosmetiky v Mexiku v Cancúnu pro 3000 lidí z celého světa nebo výhra v kuchařské soutěži Prostřeno!," říká Jitka.

"Také pěvecké vystoupení v přímém přenosu České Miss 2011 a moderování 14-ti castingů České Miss 2012. Bezesporu také to, že jsem dostudovala gymnázium i při práci a dostala se na Přírodovědeckou fakultu, kde studuji obor biologie a geologie," pokračuje.

"Moc si vážím také natočení duetu s Danem McCaffertym z kapely Nazareth nebo zpívání s Bárou Basikovou na křtu svého CD. Šla jsem si za svým snem a momentálně mohu zpívat s metalovou kapelou Modesty and Pride," dodává šťastná Válková.

Foto: Herminapress.cz a archiv České Miss