Narozením synka Adama, který v srpnu oslaví druhé narozeniny, dostal život tanečnice Jovanky Vojtkové (34) úplně jiný rozměr. Manželka známého rockera Pepy Vojtka by se proto druhému dítěti určitě nebránila.

"Druhé dítě? Tomu necháváme volný průběh. Netajím se tím, že bych ho chtěla, ale to ještě neznamená, že to tak bude," svěřila se.

"Určitě bych za to byla šťastná. Mateřství je pro mě něco nepředstavitelně krásného. Užívám si to, je to prostě dar a já jsem šťastná, že ho můžu mít," nechala se slyšet Vojtková, která už s manželem pomalu plánuje letní dovolenou.

"Máme v plánu Turecko, ale samozřejmě se může stát, že Pepovi zavolají a bude po dovolené. Vybírali jsme něco, abychom tam mohli i s malým," prozradila na akci projektu Best Of, v němž spolu s manželem zazářili.

Mateřstvím, byť ji sebevíce naplňuje, ale život Vojtkové zdaleka nekončí. "Mám svůj kosmetický salon, takže jsem si mohla práci naplánovat tak, aby to vyhovovalo potřebám Adámka i těm mým," uvedla šikovná podnikatelka.

"Dala jsem si šestinedělí a pak jsem pomalinku začala fungovat. Mám za sebou i pár představení v Divadle Broadway, kde jsem odehrála Kata Mydláře, a k tomu zmíněný salón," dodala Jovanka.

Foto: Herminapress.cz