Herec Martin Kraus (30) je pro každou špatnost! Naposledy to český Belmondo, jak se hvězdě Cest domů přezdívá, dokázal na Miss Střední škola.

Člověk se s ním opravdu nenudí! Ať už jde o to, kolik toho člověk vypije, nebo o různé vtípky a legrácky, je Kraus zásadně pro. Na svém kontě má hned několik skandálků, které ale jeho popularitě nijak zvlášť neuškodily, spíš naopak!

Delší dobu se držel zkrátka, už jenom proto, že s kamarádem Miroslavem Etzlerem měli plné ruce práce se zkoušením hry Červená, kterou uvedlo Divadlo v Řeznické.

Teď už má po úspěšné premiéře, a tak si může trochu vyhodit z kopýtka. Nejinak tomu bylo i na vyhlášení zmíněné soutěže. Kolem mladého herce se točilo tolik krásných dívek a on byl ve svém živlu. Co na to říká jeho přítelkyně, s níž už nějaký ten pátek randí?

Že by Kraus chtěl změnit profesi?!

"Naštěstí je v klidu. Není žárlivá a hlavně dobře ví, že to je součástí mojí práce, nehledě na to, že jsem hrozný komediant," nechal se slyšet Kraus.

Mladý herec si pozornost dam užíval.

Užil si tak nejen zkoušení vnad zpěvačky Eki Slukové, ale i kadeřnický servis, který poskytoval jedné ze soutěžících. Na první pohled bylo jasné, že vše dělal s nadšením a humorem sobě vlastním.

Martin Kraus se toho nebojí.

Foto: Herminapress.cz