Rocker Kamil Střihavka (48) je na roztrhání! Hraje divadlo, koncertuje a doma se zrovna dvakrát neohřeje. Proto také s nadsázkou říká, že blížící se silvestr slavit nepotřebuje.

"My muzikanti máme silvestra každý koncert," směje se Kamil, který tak dá raději přednost rodině, s níž se kvůli svému vytížení téměř nevidí.

"Místo abych se vrhnul na nějaké bezbřehé popíjení, tak si půjdu zahrát s kamarádama fotbal, pak si sedneme na dvě pivka a spořádaně se vrátím domů a zřejmě jako každý rok budeme hrát s dcerami nějaké hry a budeme si povídat, protože se pomalu nevidíme," přiznal.

Že by si ale hodlal rocker dát předsevzetí, že se svými děvčaty bude trávit trochu více času, prý rozhodně nehrozí. Všeobecně si dávat nějaké novoroční cíle, totiž Kamil zrovna dvakrát nemusí.

"Nejsem ten typ. V mém případě to nemá žádnou váhu. Jak je o nás kumštýřích známo, jakákoliv pravidla a omezení se nám příčí. Nicméně asi si tam potají něco pošlu a pak budu sledovat, nakolik jsem roztěkaný anebo ne," svěřil se Střihavka, který v únoru vyjíždí na akustické turné.

FRH_7714

Foto: Herminapress.cz