I když zpěvačka Kamila Nývltová (24) se novinkám nebrání, co se dovolené týče, sází na prověřenou klasiku v podobě Chorvatska, které našinci tolik milují.

Do této oblíbené destinace statisíců Čechů se chystá vyrazit se svým přítele Tomášem Smičkou. Na letní dovolenou už se oba moc těší a zpěvačka už navíc zjistila, jak na cestě na dovolenou co nejvíc ušetřit.

"Tomu by odolal málokdo a ani já jsem se nenechala dlouho přemlouvat. Lítat na koštěti je bezesporu levnější, než utrácet za letenky,"  prozradila se smíchem na tiskovce ke čtvrtému ročníku benefičního koncertu a Dětského dne s názvem Kdo má rád, na níž se setkala i s čarodějnicí Gudrunou.

"Slovo dalo slovo, a ke zpívání si přidám další, tentokrát netradiční, dovednost," dodala Nývltová, kterou teď od letadla nikdo nedostane, nehledě na to, že do Chorvatska se v nejhorším případě celkem pohodlně dostane také autem.

Na akci, jejímž dějištěm bude 14. června Martinský mlýn v obci Hrádek u Trhových Svinů, kromě ní vystoupí také Roman Vojtek, Jana Paulová, Vašo Patejdl, Jana Kociánová, Andrea Kalivodová, Zbyněk Drda, Dáša Zázvůrková nebo Martin Harich a Celeste Buckingham.

Foto: Herminapress.cz