Fanoušci poprockové kapely Lucie slaví! Jejich oblíbenci totiž oznámili velkolepé turné, které startuje 26. května 2014 ve slovenských Košicích.

U té příležitosti se všichni sešli a za asistence moderátora Leoše Mareše (37) převzali Platinovou desku za album The Best of.

"Nějaký čas jsme byli ve při, ale to už je mnoho let zpátky. Ponorková nemoc je pryč a z ponorky stala vzducholoď, která ještě dlouho poletí vesmírem," zabásnil Kodym.

Nutno říct, že za těch 25 let na hudební scéně se David Koller, Robert Kodym, Michal Dvořák a P. B. Ch. docela změnili. K někomu byl čas milosrdnější, v některých případech naopak zub času hlodal dost "neúprosně".

Koller

Asi nejlépe se s časem popasoval David Koller (52). Zatímco v dobách největší slávy Lucie to byl téměř rachitický mladík, nyní je vidět, že na sobě pracuje a pravidelně cvičí. Nepodepsalo se na něm ani nepovedené manželství s bývalou modelkou Sylvou Kollerovou.

PBch

To P. B. Ch. (48), který byl vždycky tak trochu tajemný, odhodil vousy, a tím pro mnoho fanynek ztratil hodně ze svého šarmu. Zlí jazykové dokonce tvrdí, že se nyní podobá zpěvačce Milušce Voborníkové.

Dvorak

Tvrdě na sobě maká také Michal Dvořák (47), který se musí udržovat v kondici už kvůli svým dvěma malým synkům.

Kodym

K charizmatickému Robertu Kodymovi (46) není čas zrovna milostivý. S léty dost slevil ze svého temperamentu a spíše než večírky a vše, co s tím souvisí, ho nyní zřejmě zajímá jídlo.

Fanoušci Lucie to ale jemu i ostatním rádi odpustí, hlavně že svoje idoly znovu uvidí pohromadě a s jejich největšími hity si připomenou svoje mládí.

Foto: Herminapress.cz