Všichni, kdo šli v nedávný sváteční den centrem Prahy, se museli hodně divit když tu zahlédli zpěváka Karla Štědrého (76), jak tu se svou manželkou Evou vynáší věci ze stěhovacího auta.

Omrzelo snad manželský pár bydlení na klidném místě v domku s bazénem v šestém pražském obvodu? Chtějí se snad po letech přestěhovat do centra Prahy a vyměnit svou zahradu za výhled na davy turistů?

Nikoliv! Důvodem je blížící se otevření nového kosmetického salonu a estetické kliniky, které Eva Štědrá se svou kamarádkou Věrou Terzijskou již brzy představí veřejnosti!

"Moje žena má perfektní vkus, je velmi praktická a já jí v přípravách naprosto důvěřuji. Společně s Věrou to celé vymyslely a já jako muž pouze poslouchám příkazy a s láskou je plním," popisoval svou roli v projektu Štědrý.

"Je tu navíc takové kamarádské prostředí, ve kterém se děvčata budou navzájem doplňovat. Věra ženy vylepší od základu a Evča je dovede k dokonalosti svým permanentním make-upem,"  komentoval pracovní spojení Evy a Věry zpěvák.

Foto: Archiv.