Moderátorka Terezie Kašparovská (35) změnila barvu vlasů a jako blondýna slaví samé úspěchy. To nová primácká posila zpravodajství Monika Leová (22) je s barvou svých kadeří spokojená.

"Nebudu lhát, že bych si na práci v televizi nemyslela. Ale nečekala jsem, že by se to mohlo naplnit. Učím se teď zpravodajskou mluvu a cítím, že se postupně zlepšuji," nechala se slyšet Leová, která bude moderovat Odpolední zprávy spolu s Tomášem Drahoňovským.

Leova

"Věřím, že mě nenechá ve štychu, přece jenom je to zkušený novinář. Moc se na spolupráci s ním těším," dodává kráska.

Kašparovská, která s blonďatou hřívou jenom září, tak dostane nového parťáka. Tím bude Tomáš Hauptvogel. "Je to můj třetí partner ve zpravodajském studiu a na kolegy já měla vždycky štěstí. Tomáš je profesionál a gentleman, takže i do třetice to bude prima," pochvaluje si sympatická moderátorka.

Boucek

Sám na sebe se bude muset spolehnout Libor Bouček, který bude zpovídat obyvatele vily Vyvolených. Ostřílený moderátor, který na dovolené se svou novou přítelkyní Markétou Haindlovou přibral nějaké to kilo, to jistě s přehledem zvládne. A do prvního živého vstupu se mu určitě podaří trochu "zeštíhlet", aby nemusel zahahovat břicho jako na tiskovce své domovské televize.

Kasparovska

Foto: Herminapress.cz