Tentokrát dvojnásob platí: Není důležité zvítězit, ale zúčastnit se! Zveme vás už na 14. ročník benefiční akce Běh pro Paraple, hravý závod dvojic, rodin s dětmi, známých osobností, firem a médií v běhu na sto metrů, které můžete zdolat sprintem, chůzí, pozpátku, zkrátka jak si budete přát.

Nejde o nic jiného, než vyjádřit tak solidaritu s lidmi na vozíku, kteří by dali kdovíco za to, aby mohli běžet s vámi. Ale rádi s vámi pojedou!

Odpoledne zahájí Zdeněk Svěrák spolu s moderátory akce Kateřinou Nekolnou a Vladimírem Krocem. Na závodní dráhu se jako první vydají skotští dudáci The Rebel Pipers se svým vystoupením. V 19.00 vyvrcholí program koncertem Jaroslava Uhlíře a jeho kapely. Startovat a závodit přijde Pavel Nový, Petr Čtvrtníček, Eliška Balzerová a další známé osobnosti. Děti se mimo jiné mohou těšit na Divadélko Romaneto a šlapací autíčka KETTLER. Součástí programu je ukázka činnosti Centra Paraple.

Běh pro Paraple 14. 6. 2012

Vybrané startovné ve výši 300 Kč bude plně využito na činnost Centra Paraple, jehož služby ročně využije 1400 lidí s poškozením míchy.

Přijďte si užít báječné a veselé odpoledne!

Kdy:  6. června

Kde: v Letenských sadech

Foto: Martin Salajka