Zpěvačka Iveta Bartošová (47) se opatrně vrací na výsluní! Poprala se s démony a za pomoci svého manžela Josefa Rychtáře, léčitele Jana Saavedry a rodiny se dává dohromady.

Před časem jsme vás, milé čtenáře a čtenářky Glancu a iGlanc.cz, informovali o tom, že vás nebudeme zatěžovat životními karamboly a peripetiemi slavné zpěvačky.

Slib jsme splnili, ale nyní je na čase Bartošovou pochválit, minimálně za to, jak velký pokrok od léta udělala. Dala vale alkoholu, lékům, výrazně zhubla, ta největší změna ale proběhla v jejím chování.

Jindy vystrašená a dezorientovaná zpěvačka je pevná v kramflecích, s nástrahami showbyznysu se nyní pere o poznání úspěšněji, navíc konečně začala plnit své závazky a má za sebou několik úspěšných koncertů.

Na ten vánoční v Uhříněvsi, na němž jí dost záleželo, už jen proto oblékla bílou róbu s výrazným kožešinovým límcem, který celému modelu dodal na výjimečnosti.

Tentokrát ale nechválíme jen model, o ten v tomto případě ani tak nejde. Pozornost si zaslouží fakt, že Iveta konečně začala řešit věci kolem sebe a večer se tak může s klidným svědomím podívat do zrcadla. Doufejme, že jí to vydrží!

PAV_0969

Foto: Herminapress.cz