Ke korunce královny krásy České Miss 2014 Gabriely Frankové (19) patří kromě příjemných povinností i celá řada vítaných benefitů. Například auto a v neposlední řadě také roční pronájem bytu.

A zatímco Gábina Kratochvílová, která zabodovala loni, se stěhovala do bytečku v Hloubětíně, letošní vítězka své kufry vybalí v hnízdečku v Horních Měcholupech ve čtvrti Javorová.

"Pocházím z Brna, kam jezdím k rodičům, s přítelem jsme doposud bydleli v Olomouci a v Praze studuji. Teď budu mít v místě, kde mě čeká spousta povinností spojených s titulem, navíc skvělé zázemí," pochvaluje si Franková.

Bude si užívat byt 2 + kk, s výměrou 64 metrů čtverečních, dvěma balkony, šatnou, parkovacím stáním a sklepem. Její nové působiště je kompletně vybavené nábytkem včetně kuchyňské linky a vestavěných skříní, a tak nezbývá než navézt pouze osobní věci, oblečení a knihy.

"Nedaleko je golfové hřiště a jedna z výher je golfové vybavení a kurz, tak mi to jde hezky k sobě," smála se Gabriela, která je navíc ráda, že z bytu v 7. patře má krásný výhled do kraje. Do centra Prahy se sice pěkně projede, na druhou stranu o patro níž bude bydlet Česká Miss World Tereza Skoumalová.

"Jsem nadšená z lokality blízko Hostivařské přehrady, miluju zeleň a té teď budu v Praze blíž. Doufám, že budu mít nějaký volný čas, abych si nedaleký lesopark užila," pochvaluje si další z oceněných krásek, které je naštěstí příroda bližší než bujaré večírky.

Foto: Herminapress.cz