V Rusku je možné všechno, i přivodit orgasmus silou vůle. Tvrdil to jistý léčitel, který tak na svůj seminář, patřičně drahý, přilákal stovky žen.

Pouštěl jim hudbu a opakovaně vykřikoval: „Kdo chce mít orgasmus?“ Pravdou zůstává, že se v závěru akce ženy lačné rozkoše svíjely po podlaze a sténaly – ale kdo z nás by přiznal, že vyhodil peníze oknem?

Pannou zas a znova Plastičtí chirurgové umí leccos, dokonce i chirurgicky obnovit panenskou blánu. Po zákroku touží především ženy z arabských či asijských zemí, podstupují ho ze strachu, že by mohly být kvůli předmanželskému sexu pronásledovány. Pro ně je hymenoplastika nezbytnost, pro Evropanky móda – za pouhých dva tisíce eur.

Jiný kraj, jiný mrav V jedné asijské zemi, jejíž obyvatelé vyznávají muslimskou víru, je zakázáno, aby si ženy ve veřejných službách líčily rty. Navíc prý tuto práci dostanou pouze neatraktivní ženy, aby nerozptylovaly muže. Jaký to je asi pocit být označena za „neatraktivní“??

Povedený nápad Majitel jedné kalifornské restaurace zaplatil astronomickou pokutu 45 tisíc dolarů za to, že prodával hamburgery ve tvaru mužských genitálií. Zajímavé je, že to nevadilo zákazníkům, ale jeho číšnicím; právě ty ho žalovali za sexuální harašení. Ach ta Amerika!

Na velikosti ne(záleží) Obecně se má za to, že malý penis je k ničemu a řeči o Kašpárkovi a divadle jen zastírají pravdu. Stejně tak s příliš velikým pohlavním údem se toho moc nenadělá. Existují všelijaké zkazky o penisech „až po kolena“, ve skutečnosti je za největší zdokumentovaný považován obr dlouhý 34 cm a široký 16. Uf… Chcete ho?!

Kamínek za sex Vědci na jižním pólu objevili samice tučňáků, které samce nutily za pohlavní styk platit. Jako platidlo byly používány kamínky, které samice potřebují na stavbu základů hnízda. Dokonce i zadané samice chodily k hnízdům volných samců a nabízely se jim. Po páření chytily do zobáku kamínek a odnesly si ho domů. Někdy získaly kamínek i za pouhé flirtování!

Foto: 123rf.com