Tancechtiví diváci se už nemohou dočkat 2. listopadu! právě tehdy odstartuje už šestá řada populární soutěže StarDance, která slibuje nejen strhující výkony, ale i řadu známých hvězd.

Mezi největší favority soutěže patří bezesporu hvězda seriálu Gympl Ondřej Brozobohatý, který o sobě ale sebekriticky tvrdí, že tančit neumí.

Další možnou hvězdou je také herečka Anna Polívková, která už nyní ví, jak si svého tanečního partnera omotat kolem prstu a dostat ho na svou stranu. "Obohacuje mne o bonbony, bonmoty, občas si ze mě udělá bonga a všechno to dělá bona mente," chválí si spolupráci s ní Michal Kurtiš.

Veselo na parketu bude i s hudebníkem Matějem Ruppertem. "Směs breakdance a disco, lehce okořeněná valčíkem, polkou a obkročákem. To je to, co nejčastěji vytvářím na tanečním parketu," směje se.

Překvapit ale mohou i zbylí soutěžící, mezi něž patří například olympionik Imrich Bugár nebo trojskokanka Šárka Kašpárková.

I letos si přízeň diváků bude pokoušet získat osm osobností a jejich tanečních partnerů. O postupu do dalšího kola budou rozhodovat jednak diváci a druhak odborná porota, v níž kromě zasloužilých porotců Zdeňka Chlopčíka, Jana Révaie a Tatiany Drexler poprvé zasedne také divadelní režisér a choreograf Radek Balaš.

Posilou v přípravném týmu je módní návrhářka Klára Nademlýnská, podle jejíchž návrhů vzniknou kostýmy.

Foto: Herminapress.cz