Už to skoro vypadalo, že se zrodil další taneční génius, ale diváci rozhodli jinak. I když se z Matěje Rupperta stal šarmantní elegán, který si díky svému smyslu pro rytmus poradil s každým pohybem, zatančil si se svou partnerkou Alicí Stodůlkovou ve hvězdné soutěži naposledy.

"Musím se přiznat, že jsem měl slzičku na krajíčku, když jsem se dozvěděl verdikt. Ale rozhodně nepropadám zoufalství, soutěž mě zcela pohltila a nesmírně bavila. A hodně jsem se naučil," svěřil se po skončení přenosu Matěj Ruppert. "A ještě slibuji, že tančit nepřestanu a s Alicí pojedeme na parketech dál!" dodal oblíbený šoumen.

Inspirujte se jejich opravdu povedeným outfitem, hodit se vám může na silvestrovský rej, anebo vánoční večírek. Alici barva lila opravdu sluší a její postava krásně vynikla v rafinovaně střižených šatech. Matěj se svou taneční partnerkou sladil ležérně uvázanou kravatu. Košili oblékl o několik odstínů tmavší, což mu dodává eleganci a schovává bříško – anebo, že by díky tvrdým tanečním tréninkům zhubnul?

PAV_6770

Foto: Herminapress