Sympatická Jitka Čvančarová (35) je herečka a v neposlední řadě hlavně milující maminka malé Elenky. Nějaké to kilo navíc ji tak vůbec netrápí.

Být modelkou, asi si na mole nějaký ten pátek "neškrtne". Tou ale hvězda seriálů Dokonalý svět nebo Ordinace v růžové zahradě není a ani to v budoucnu neplánuje. Ručička na váze ji teď až tak nezajímá, středobodem jejího života je její dcera a manžel, tanečník Petr Čadek.

Možná i proto, když se herečka vypravila na zahájení Prague Food Festivalu na Pražském hradě, s garderóbou si hlavu nijak zvlášť nelámala. Pohodlné šaty, džínová bundička a žabky, to byl Jitčin outfit pro ne zrovna letně-jarní den.

Někdo může namítnout, že to pro danou chvíli nebylo zrovna slavnostní. Maminky na plný úvazek ale, pravda, řeší jiné věci než nejnovější trendy, pokud se tedy netýkají batolecí stravy nebo pohodlné autosedačky.

Palec nahoru proto patří Čvančarové za to, že neúprosnému diktátu showbyznysu, který maminky nutí do krutých diet a cvičení, slepě nepodléhá. I když nevěříme, že jí v těch žabkách na Hradě nezábly nohy…

24. 5. 2013, Praha, CR. Zahajeni Prague Food Festival. Jitka Cvancarova.

 

Šanci zazářit máte i vy! Posílejte nám fotografie svých zajímavých outfitů anebo lidí z vašeho okolí na iglanc@iglanc.cz. Budeme se těšit!

Foto: Herminapress.cz