I přesto, že sestry Simona a Yvonna vypadají dobře, potýkají se stejně jako téměř každá žena okolo čtyřicítky s nadbytečnými kilogramy. Vydaly se tak za MUDr. Martinem Molitorem zkonzultovat, jak se těchto nechtěných faldíků co nejlépe zbavit.

„Yvonna se už delší dobu snaží zhubnout pár kilogramů, protože by ráda měla štíhlou postavu jako dřív, tak jsem jí vzala za zkušeným panem doktorem, jestli by jí poradil. Shodli jsme se, že laserová liposukce je nejvhodnější řešení, lepší než se trápit od rána do večera ve fitku,“ popisuje návštěvu na klinice Simona Krainová.

A zároveň sama přiznává, že po dětech musí také více hledět na správný jídelníček a pravidelně cvičit. Yvonně ale cvičení už nepomáhá. „Dozvěděla jsem se o liposukci Slimlipo, která umí šetrně a rychle odstranit i takový ten cvičením neodstranitelný tuk, se kterým poslední dobou bojuju. Určitě to také znáte, jsou to ty 4 kilogramy, kterých se chce zbavit téměř každá žena s tím, že pak už by se cítila skvěle,“ posteskla si Yvonna.

Foto: YesVisage