Nejeden rodič si v pubertě svých ratolestí posteskne, že vůbec nechápe, co ti mladí dneska nosí. A už vůbec si může nechat zdát o tom, že jej pubertální dcera nebo syn někam doprovodí.

Herečka Dana Morávková (42) má v tomto ohledu velkou kliku. Její syn Petr tak činí celkem často a zdá se, že bez mučení a rád.

Na nedávnou premiéru si vyrazili společně a milující synek své milované matce ostudu rozhodně neudělal. Zvolil sice džíny, ty však k mládí prostě a jednoduše patří. Doplnil je ale skvěle padnoucím sakem a parádními botami.

Jiní by přišli v teniskách, zatímco by jejich rodičovstvo mluvilo o nevycválanosti mládí. Petr se ale ukázal jako elegán, který ctí svého otce, známého hudebníka Petra Maláska.

Hvězda Ordinace v růžové zahradě nijak nevybočila ze svého elegantního stylu, který se možná někomu může zdát usedlý, ne všechny ale na poslední výstřelky módy užije. Plusové body ale rozhodně sbírá za zvolenou obuv.

V každém případě platí, že o podobné příležitosti sní tisíce rodičů, kteří nad vrtochy svým dětí marně spílají rukama. I když neplatí to i naopak?!

Dana Morávková se synem Petrem

Foto: Herminapress.cz