Kdysi jsem slyšela o muži, který, než ho polapila ruka zákona, znásilnil dvacet osm žen! Svoje nebohé oběti přepadával většinou ve výtahu a nutil je k různým sexuálním praktikám.

Povedené na tom je to, že po vynesení rozsudku prohlásil: „Já jsem to vlastně ani nepotřeboval. Měl jsem ženu i milenky… Ale potom se to u mě tak rozjelo, že už se to nedalo ubrzdit…"

Pouhá utopie Milý pane X, u žen se TO občas taky rozjíždí… že bychom si z vás vzaly příklad a začaly se vrhat na muže? A třeba ve výtahu? Hm, představa, že bych se v jedoucí zdviži vrhla neznámému muži na poklopec, je docela lákavá. Knoflíky by mě mohly trochu zabrzdit, pravda, lepší by byl zip… Možná že bych to měla začít doma trénovat. Pověsila bych si na ramínko pánské kalhoty, zahákla za kliku u dveří, do ruky vzala stopky – a šla na to. Rychlost rozepnutí poklopce: tři patra. Nepřichází v úvahu. Dvě patra, to už je lepší. Půl patra – výhra! Vlastně – jsem násilnice, jaképak rozepínání? Budu potajmu zkoumat, jak nejlépe takové knoflíky urvat, jaký k tomu potřebuji úhel, vzdálenost, sílu trhnutí… Když se ale nad akcí zamyslím, zjišťuji, že trénink by byl jen marněním času – dostat násilím chlapa, a ještě navíc za jízdy, je nejspíš pouhá utopie. Nebo snad znáte nějakou ženu, která by byla odsouzena za znásilnění muže ve výtahu? Ve výtahu to určitě nebyla žádná, a pokud se podařilo nějaké amazonce vynucený akt lásky dokonat až do konce, ráda bych ji poznala.

Do poklopce Muž to má jednoduché – ale co my, slabé ženy? Zaprvé muže nepřepereme, za druhé se musíme přes všelijaké nástrahy v podobě pásků a knoflíků dostat do jeho poklopce, za třetí jsme menší a nejsme tedy chráněny shora, takže nás může bacit po hlavě… Možná by nebylo na škodu zamyslet se tedy nad tím, jak muže, který je od přírody silnější, přeprat bez ztráty kytičky. Použít pepřový sprej? To by nejspíš kvílel tak dlouho, že by na samotný akt už nezbyl čas. Naučit se nějaký bojový sport? Když mu poteče krev z nosu a bude mít pár boulí, chuť na sex bude pryč. Jak to tak vypadá, stát se násilnicí a užívat si sexu do sytosti není snadné. A i kdybychom pána tvorstva přeprali, jak ho znásilnit, když se mu mezi nohama ten jeho bimbá – místo aby hrdě stál? Takže nakonec na to budeme muset jít jinak. Použít svůj půvab, hezká slova i trochu toho pochlebování. Na to muži dají. A pak možná dají i nám – když se TO u nás rozjede!

Foto: 123rf.com