Připadám si trochu jako učitelka, co zadává úkoly. Chtěla jsem od vás vaše zážitky z prázdnin, a teď bych byla moc ráda, kdybyste se se mnou podíleli na vzniku nového seriálu Sex na vsi. Je o čtyřech zralých dámách, které to ještě nevzdaly, i když to momentálně vypadá, že jsou úplně samy na širém světě…

Kašpárek Milá Petro, co si myslím o rčení, že i s malým kašpárkem se dá hrát velké divadlo?! Hm. To je pravda, otázka ale je, jestli má někdo zájem se takového představení účastnit!

Rychlé vdavky Milá Evičko, ptáte se mne, proč jsem se vdávala tajně, jak jste se někde dočetla a jak to dělám, že jsem taková věčně usměvavá. Tak to vezmu popořádku. Tajně jsem se vdala proto, že jsem věděla jistě, že mí rodiče by mi svatbu neschvalovali. Věděla jsem jistě, že já si svého chlapce vzít chci, a že proto nemá cenu se o tom dohadovat. A pak… potřebovala jsem se vdát rychle. Tak rychle, aby mého miláčka k oltáři neodtáhla slečna, která si na něj už dlouho  dělala nárok.

Vzala jsem si svého muže po třech měsících známosti, žiju s ním 39. rok a nikdy jsem svého unáhleného rozhodnutí nezalitovala.

A proč jsem pořád usměvavá? Protože mám kde bydlet, mám práci, mám mámu, děti, muže, kamarády, nemám skoro nikdy hlad, pokud se sama schválně netrápím dietou, mám kila navíc, ale vím, že když procházím onkologickým oddělením, že mi je mnoho pacientů závidí. A pak taky… myslím si, že pro člověka je nejdůležitější naděje a humor a když náhodou ztratí naději, tak humor je to jediné, co člověku nikdo nemůže vzít!

Dovolená na terase Milá Deniso, kde jsem byla na dovolené? U nás na terase. Vnuk dostal obrovského nafukovacího delfína, nafukovací bazének a já dostala slunečník a markýzu a …bylo to docela fajn!

Bikiny pro krásná těla Nedávno jsem byla na promo akci televize Nova k seriálu Doktoři z Počátků, jedna mladá novinářka mi položila otázku: „Koupete se?“ Zírala jsem na ni. „Připadám vám špinavá?“ zeptala jsem se.

„Myslím někde v bazénu, na koupališti…“ upřesnila taktní novinářka. „A máte plavky?!“

„Proč bych je neměla mít?“ nechápala jsem. A pak mi to došlo, ta dívenka si myslela, že lidé s mými proporcemi mají celé léto dřepět v zatemněné místnosti a rvát si vlasy vztekem a lítostí, že neváží padesát kilo!

Tak to teda ne! Mám růžové bikiny a jsem pevně rozhodnutá užít si každé svoje kilo, jak to půjde nejdýl! Stydlivějším náturám, které mají podobné proporce jako já, však moudře radím:

„Když vážíš kolem tuny, svlíkni se, kde jsou jen duny!“

Ciao a pište o sexu na vsi a zážitcích z prázdnin!

PS: V čem je vlastně sex na vsi jiný než sex ve městě? V tom, že je tam víc přírody, tudíž příležitostí, nebo je tam míň možností a každý ví o každém všechno, je tam míň kultury, a proto se sexuje častěji? Nevím… pište!