Poprvé se setkaly, když se v roce 2005 točili Rafťáci. Mnohem častěji se ale Andrea Kerestešová (29) a Veronika Freimanová (58) vídaly při natáčení seriálu Vyprávěj. A televizní román je spojil i do třetice!

Freimanová hraje v oblíbeném primáckém seriálu Cesty domů soudkyni Simonu, hlavu velké rodiny. Pod jednou střechou její vily žije jak její partner, tak dospělé děti, což s sebou samozřejmě přináší občas nějaké mezigenerační spory.

"V seriálu se sice občas dohadujeme, ale ve skutečnosti tu panuje skvělá atmosféra a já se pokaždé na své kolegy těším. Těšila jsem se i teď po vánoční pauze," prozradila.

To Kerestešová je novou postavou další řady Cest domů. Hraje tu poněkud problematickou dívku Emu, osamělou matku, která nechá na určitý čas svou malou dcerku na opatrování Sváťovi v podání Filipa Čapky a odjede za prací do ciziny.

"S Filipem jsme si hned padli do noty, hraje se mi s ním skvěle, stejně jako s mou seriálovou dceruškou. I když natáčení s malými dětmi bývá někdy hodně náročné," říká Andrea.

Kerestešová se na place potkala i s Filipem Čapkou

Foto: Archiv FTV Prima