Herečka Andrea Kerestešová (29) má za sebou další novou zkušenost. Zatímco svatební šaty si před kamerou oblékla už poněkolikáté, ve vězení se vdávala poprvé.

Ne vždycky se dva lidi berou z lásky. Stejně tak to bylo i v případě Sváti Pecha v podání Filipa Čapky (39) a Emy , kterou v seriálu Cesty domů hraje právě Kerestešová.

Vzali se narychlo, z praktických důvodů a ještě navíc ve vězení. Svatba byla pouze formální, aby se Sváťa mohl oficiálně starat o Eminu dceru Rozárku, když je její maminka ve vězení.

"Svateb už za sebou před kamerou pár mám, ale ve vězení jsem ještě žádnou nezažil. I když točíme v prázdné věznici, působí to tu na mě zvláštně," nechal se slyšet Čapka.

"A dost zvláštně se cítím i ve smokingu. Já tyhle oděvy moc nemám rád. Tenhle mi naštěstí fakt sedí, tak jsem si na něj poměrně rychle zvykl. Já v obleku, natož ve smokingu moc často nechodím. Ani doma žádný oblek nemám, takže když nějaký potřebuju, musím si ho půjčit," dodal.

"Tohle je má třetí svatba před kamerou, a hodně zvláštní. Je tu zima a chladno, a nejen fyzicky, ale i emocionálně," prozradila nevěsta poté, co se ze svatebních šatů převlékla opět do vězeňského mundúru a pokračovala v natáčení dalších obrazů.

Foto: Archiv

Normal 0 21 false false false CS X-NONE X-NONE MicrosoftInternetExplorer4

Ne vždycky se dva lidi berou z lásky, jako to bylo v případě Sváti Pecha (Filip Čapka) a Emy (Andrea Kerestešová).  Vzali se narychlo, z praktických důvodů a ještě navíc ve vězení. Svatba byla pouze formální čin, aby se Sváťa mohl oficiálně starat o Eminu dceru Rozárku, když je její maminka ve vězení. Paradoxnímu obřadu přihlížel i Dalibor (Igor Chmela) seriálový partner Sváti. Co mu tak asi táhlo hlavou? „Nevím, jestli je to nejlepší možné řešení situace kolem Emy. Asi ano,“ řekl Igor Chmela.

„Svateb už za sebou před kamerou pár mám, ale ve vězení jsem ještě žádnou nezažil. I když točíme v prázdné věznici, působí to tu na mě zvláštně. A dost zvláštně se cítím i ve smokingu. Já tyhle oděvy moc nemám rád. Tenhle mi naštěstí fakt sedí, tak jsem si na něj poměrně rychle zvykl. Já v obleku, natož ve smokingu moc často nechodím. Ani doma žádný oblek nemám, takže když nějaký potřebuju, musím si ho půjčit,“ řekl Filip Čapka.

Andrea Kerestešová se také vdávala před kamerou už poněkolikáté. Protože se svatba odehrává ve vězení a velmi narychlo, Andrea se sice převlékla do svatebních šatů, ale měla pouze jednoduchý účes a byla jen minimálně nalíčená. „Tohle je má třetí svatba před kamerou, a hodně zvláštní. Je tu zima a chladno, a nejen fyzicky, ale i emocionálně,“ prozradila poté, co se ze svatebních šatů převlékla opět do vězeňského mundúru a pokračovala v natáčení dalších obrazů.