Modelka Diana Kobzanová (31) se v rámci benefičního projektu Lady Plus Club nechala nafotit bez své blonďaté hřívy. Posuďte sami, jak jí to sluší!

"Když přišla nabídka nafotit snímky bez vlasů a stát se patronkou projektu, který se snaží pomáhat nejen nemocným ženám, nemusela jsem nad tím ani přemýšlet. Naštěstí si mohu práci vybírat a dělat, co mě baví," nechala se slyšet modelka a moderátorka.

"Projekt mi sám o sobě přijde zajímavý a ráda podpořím věci, co mají smysl. Nebudu lhát a rovnou přiznám, že jsem se bála, jak budu vypadat. Upravené vlasy jsou šperkem ženské krásy," prozradila Diana, které to i bez vlasů velmi slušelo.

V mnohém se tak přiblížila Dagmar Patrasové, která se bez vlasů před lety představila v úspěšném sci-fi seriálu Návštěvníci.

"Diana je velký profík, i když si na focení s sebou přivedla doprovod v podobě malého synovce a neteře, kteří se v ateliéru hravě postarali o rozruch, zvládla do snímků vnést emoce jako je bolest i naděje," uvedl Jan Tůma, který snímky nafotil.

navstevnici

Foto: Archiv