Herečka Berenika Kohoutová (22) zvedla mandle nejen divákům Ulice, když svedla Jaroslava Hejla v podání Martina Hoffmana. Zuby skřípaly i ty dámy, které si myslely na expartnera Táni Vilhelmové Pavla Čecháka.

Všechny ale může uklidnit. Do Ulice se sice zhruba na podzim vrátí, rozhodně ale ne coby rozvracečka vztahů. "Ta role mě ale moc bavila. Jsem s tím úplně v pohodě," říká.

Na otázku, zda by se vdané ženě pokoušela odloudit cizího manžela podobně jako na obrazovce, říká že ne. "Teď to bude znít možná blbě, ale ani ne tak kvůli němu a jeho rodině, ale kvůli sobě. Takový vztah nikdy neskončí happy-endem," míní Kohoutová, která se na jaře rozešla s bývalým partnerem Vilhelmové Pavlem Čechákem.

Její srdce už ale patří někomu úplně jinému. "V současné době jsem zadaná. Rozešli jsme se, ale teď už jsme zase spolu. Snad jenom prozradím, že můj přítel není z branže a má svoji kavárnu," nechala se slyšet Berenika, která se kromě herectví věnuje také svojí kapele.

"Máme menší pauzu, ale už v dubnu máme v rámci jednoho festivalu koncert v Městské knihovně, na to se moc těším," nechala se slyšet Kohoutová.

I ona má za sebou velmi nepříjemný zážitek, v němž hrál hlavní roli čas. "Jednou jsem strašně zaspala. To bylo hrozný. Ale stane se mi třeba, že něco popletu. Dneska už si proto radši všechno píšu do telefonu, který se ale může vybít, takže raději nosím nabíječku pořád s sebou," jistí se Berenika.

Foto: Herminapress.cz