Jedinečnou show plnou skvělé muziky, lahodných koktejlů a známých osobností přichystala na nedělní večer minerální voda Mattoni. Nenechte si ujít jedinečnou událost na Václaváku!

V rámci Mattoni koktejl festivalu, který proběhne v neděli 22. 6. od 20:00 na Václavském náměstí a od 21:30 v přímém přenosu na TV Nova, se můžete těšit nejen na vystoupení špičky české a slovenské hudební scény, jakými jsou Vojta Dyk a B-Side Band, Chinaski, Miro Žbirka, No Name, Ewa Farna, ale také na další osobnosti – například Táňu Kuchařovou, Jakuba Koháka nebo Josefa Váňu, kteří na pódiu také vystoupí. A to ve velmi zajímavých rolích – jako patroni a pomocníci barmanů.

Na akci bude totiž zároveň vyhlášen vítěz Mistrovství světa v míchání nealkoholických koktejlů (Mattoni Grand Drink) a tedy nejlepší nealkoholický koktejl světa pro rok 2014. Na Václavském náměstí ho sice neochutnáte, ale možnost zkusit jiné nealkoholické koktejly z minerální vody Mattoni mít budete. Výhodou je, že jsou všechny nízkokalorické a z kvalitních surovin, a tak se s nimi nemusíte obávat o štíhlou linii.

Sharp Voice_white

Foto: Archiv