To, co si už cvrlikali i vrabci na střeše, je skutečností. Leoš Mareš (37) a Petra Faltýnová (35) se po dvou letech rozešli!

Ostře sledovaný vztah modelky a úspěšného moderátora, kvůli němuž kráska opustila manžela Simona Štekla, vzal zasvé zřejmě už před koncem loňského roku.

Zatímco Faltýnová s dcerou Adriankou těsně po Štědrém dni odletěla na Floridu, Mareš strávil svátky v Česku se svými syny a exmanželkou Monikou, poté prý odcestoval s partou přátel do Thajska.

Přitom se pár v dobách své největší slávy společně ukazoval velmi často a rád, nehledě na to, že spolu trávili společné chvíle i mimo záře reflektorů a kamer.

Petra Faltýnová zimní radovánky miluje stejně jako její dcerka.

"Poslední kapka přetekla. Na téma Leoš Mareš už se nebudu bavit," řekla Blesku rozladěná Petra a o mnoho sdílnější nebyl ani Mareš.

Mareš pomáhá své lásce z auta

Český showbyznys tak přišel o pár, který si v mnoha ohledech v ničem nezadal s těmi slavnějšími hollywoodskými. Opulentní večeře, prvotřídní šampaňské, drahé róby a nejluxusnější auta, i to byl životní styl Mareše a Faltýnové, kteří se spolu naposledy společně ukázali na zahájení zimní sezóny ve Špindlerově Mlýně v polovině prosince.

Leoš Mareš a Petra Faltýnová

Foto: Herminapress.cz