O tom, zda má zpěvák a skladatel Martin Maxa nějaké plastiky, se spekuluje už dlouho. Na svůj věk totiž vypadá pozoruhodně dobře. Martin se nicméně nezříká ani chirurgických zákroků, ačkoli v jeho případě důvodem není výhradně zvelebení vzhledu. Jak je to tedy s jeho plastikami?

"Právě jdu na zákrok Endotine, který mi pozvedne obočí a současně podstupuji i korekci víček. Tu jsem absolvoval zhruba před čtrnácti lety, ale gravitace opět vykonala své dílo zkázy, a tak jsem se na plastické klinice Yes Visage svěřil do rukou pana doktora Krejči, aby mi vylepšil okolí očí a pozvedl obočí. Říkám tomu oční obřízka…" směje se Martin.

Co jej k tomuto kroku vedlo? "Samozřejmě jsem rád, že výsledek vede ke zlepšení estetického dojmu, čili nebudu děsit na koncertech své posluchače, ale také mi to zpříjemní běžný život. Spadlá horní víčka a obočí způsobují, že jsou oči unavené a hůř se mi kouká. Já třeba večer v posteli rád čtu a když vám na oči tlačí přebytečná kůže, dostávají zabrat. Tahle operace mi zkrátka poskytne jen samé radosti," vysvětlil s úsměvem Martin Maxa, než ho odvezli na operační sál.

Martin Maxa na operačním sále

Foto: Archiv