Málokterá mladá pěnice je tvárná jako právě Markéta Konvičková (18). Nejen co se hudebních aranží týče. Do role legendární Marilyn Monroe se totiž vžila rychle a s velkým úspěchem.

V rámci nového komiksu začínající výtvarnice Barbory Balgové si roli herecké legendy a sexuálního symbolu své doby osvojila celkem bez problémů, byť Konvičkovou do této doby zdobily hlavně pěvecké počiny. Poté, co nějaké to kilo zhubla, rozhodla se dokonalé křivky zúročit i ve svém novém tažení na přední příčky hitparád.

"Je krásná, svůdná a ideální kombinace anděla a dračice, zkrátka sexy jako bývala Olga Schoberová," pochvaluje si autorka komiksů, zatímco mladá zpěvačka je nadšená z toho, že světové ikoně v mnohém přiblížila. Svůj nový look zúročila také v chystaném videoklipu Z ráje jsem utekla.

Konvickova_1

"Spojila jsem komiks a bikram jógu, což mi přijde skvělý nápad," pochvaluje si Markéta poměrně nezvyklou kombinaci, kterou vizuálně ocení hlavně pánové. "Navíc díky józe jsem před maturitou odbourala stres a zlepšila si fyzickou kondici," směje se Konvičková, které co nevidět vyjde nová deska Tablo.

Není nad to spojit příjemné s užitečným! Nehledě na to, že se v budoucnu jistě rozšíří počet garáží, dílen a vůbec prostor, v nichž se šikovná zpěvačka bude náležitě vyjímat a ještě lépe znít.

Konvickova_2

Foto: Archiv