Herečka Nikol Kouklová (24), která se blýskla v seriálu Cesty domů, je velký talent. Kromě divadla válí i v oblasti módy a ostudu neudělá ani v kuchyni!

"Nejtěžší je to zabalit tak, aby to vypadalo alespoň trochu esteticky," smála se poté, co jsme přišli zkontrolovat, jak se poprala s balením sushi v rámci projektu Gurmet kolem světa. Ten v prostorách Chefparade v pražských Holešovicích odstartoval známý časopis o jídle.

"Koupila jsem si kuchařku s asijskými recepty, protože všechny jídla z téhle oblasti miluju, v jejich přípravě jsem nicméně pořád začátečník. Do thajských restaurací ale chodím moc ráda," smála se mladá herečka, která hraje v několika divadlech a stíhá spoluvytvářet i blog o módě.

Přítelkyně Karla Heřmánka mladšího, s nímž už nějaký čas žije, se ale v kuchyni umí otáčet. "Ve vaření se střídáme. Musím říct, že Kája je výborný kuchař. Je ten typ, který vaří přesně podle receptu a přesných ingrediencí, zatímco já jsem úplný opak," překvapila Nikol.

Jedním dechem ale dodala, že větší nepořádek je po jejím příteli. "A já to pak musím uklízet," řekla pobaveně. A na co je nejvíc pyšná? "Na doporučení Kájovy maminky jsem dělala svíčkovou, kterou jsem si dala jen s knedlíkem, protože hovězí nejím, ale myslím, že se mi povedla náramně," pochválila se.

Foto: Herminapress.cz