Pokud jste ještě neobjevili půvab přírodní kosmetiky Rituals, stojí za to to změnit! Její filozofií je totiž přinášení starodávných rituálů zaměřených na péči o tělo i mysl do dnešní uspěchané doby. Díky značce Rituals můžete obohatit své každodenní stereotypy o příjemné momenty, díky nimž se budete cítit jako znovuzrození. 

Přípravky Rituals jsou rozdělené do několika řad – energizující, relaxační, osvěžující, rituály krásy, ale objevit můžete i čajové a domácí rituály. Samy názvy napovídají, že se nejedná pouze o tělovou kosmetiku, protože v sortimentu najdete i neobyčejné vůně a čaje.

Mým osobním favoritem je řada Energizujících rituálů, jež vychází z filozofie Ajurvédy. Obsahuje totiž osvěžující a povzbuzující aroma citrusů, která mi vždycky pomůže zmobilizovat energii v těle, když se cítím vyčerpaná, nebo zrovna nejsem ve své kůži.

Rituals - Magic Touch třešeň&rýžové mléko-tělový krém, ultra-rich, zláčňující, zpevňující, 200 ml, cena 419 Kč

Pokud milujete originální vonné kompozice a dáváte přednost přírodním výrobkům, rozhodně si nenechte ujít návštěvu jednoho z obchůdků Rituals. Najdete tam nejen úžasné přípravky, ale i příjemný a informovaný personál.

Obchody můžete navštívit v Praze v těchto místech: OC Letňany, Metropole Zličín, Centrum Chodov, Nový Smíchov, Arkády Pankrác a Černý Most, nebo je můžete koupit na www.rituals.cz

Foto: Archiv