Modelka Simona Krainová (40) je šťastná žena, stejně jako její muž! Manžel, podnikatel Karel Vágner ji totiž miluje takovou, jaká je. A kdyby jí poslal na úpravu zevnějšku, prý by ho bez pardonu pustila k vodě.

"Opovrhuji ženami, které si jdou udělat něco kvůli chlapovi. Kdyby mi manžel řekl, že by chtěl, abych si nechala zvětšit prsa, tak ho pošlu za jinou paní, která ty velký prsa má," smála se dvojnásobná maminka s tím, že si svého muže váží i proto, že by ji na nic takového nikdy neposlal.

"Nechodím se tam jenom zkrášlovat, ale hlavně proto, abych si zlepšila náladu a u kávy pokecala s kamarádkami," chválí si služby kliniky Yes Visage Krainová s tím, že také velmi oceňuje profesionalitu lékařů.

"Když mám ale nějaké depky, tak tam jdu a říkám, ať mi něco udělají. Oni mi to naštěstí téměř vždy rozmluví a pošlou mě zase domů." nechala se se smíchem smíchem slyšet modelka, která je se sebou jinak vesměs spokojená.

Na party pořádnou zmíněnou klinikou se úspěšná kráska výborně celý večer skvěle bavila. Zásluhu na tom měl nejen manžel, ale i milovaná sestra Yvonna, s níž si Simona vždycky ráda vyrazí do společnosti.

Se sestrou Yvonnou má Simona víc než dobrý vztah.

Foto: Herminapress.cz