Zpěvák Dan Hůlka (46) utekl hrobníkovi z lopaty, když zvítězil nad svízelným onemocněním slinivky, s níž si není radno zahrávat. Při pohledu na jeho hřmotnou postavu se ale nechce věřit, že nasadil přísnou dietu.

"Nebyl jsem zvyklý jíst pečivo a už vůbec ne v takovém množství," nechal se před časem slyšet s tím, že v bílém pečivo číhá nejedna kalorie, která ohrožuje jeho štíhlou postavu.

Dost možná jde ale "pouze" o zpěvákovu pohodlnost, která je větším nepřítelem hubnutí než pár tukových rohlíků. Nikdo také neříká, že jich musí spořádat hned celý vagón. Slinivková dieta je sice poměrně přísná, na druhou stranu striktně zakazuje hlavně alkohol, smažená a tučná jídla a dráždivé pokrmy.

Se cvičením mu zase mohli poradit finalisté Muže roku 2014, kteří se sešli v Novém Městě nad Metují, kde se Hůlka svěřil, že se konečně cítí zralý na životní lásku a založení rodiny.

"Jsem nyní připraven na novou lásku, nikam nespěchám, až přijde, tak přijde. A když bude později nějaký potomek, budu jedině rád," uvedl.

Foto: Archiv