O tom, že láska má na ženy ty největší a nejsilnější účinky, není třeba polemizovat. Moderátorka hlavních zpráv na Primě Sandra Parmová, modelka Lucie Králová i nová Česká Miss Gabriela Franková láskou doslova září. Svou přítomností osvěžily i večírek časopisu Glanc, na kterém bylo slavnostně pokřtěno jeho nové vydání.  

"Jasně, že láska osvěžuje mysl," shodly se krásky jednomyslně. Právě kolem mysli se točil celý večer a probírala se shora i zdola, je totiž hlavním tématem nového čísla Glancu, jehož titulní stranu zdobí zpěvačka Jana Kirschner. Večírek moderovala s humorem sobě vlastním spisovatelka a scénáristka Halina Pawlowská.

Sandra Parmová se sice občas cítí trochu opuštěně, protože její partner Michal Janotka, reportér pořadu Krimi zprávy na Primě, žije v Brně a vídají se podle toho, jak komu vycházejí služby v televizi, ale na vztah na dálku si nestěžuje. Podobně to má i nová Česká Miss Gabriela Franková, která bydlí hned na třech místech republiky – v Praze, v Brně a v Olomouci a svého přítele má právě v metropoli Hané.

Nejlépe je na tom modelka Lucie Králová, svého partnera, hokejistu Jiřího Šlégra, s nímž plánují svatbu, má neustále po boku. Nehnul se od ní ani celý večer. Vlastně ne tak docela – v jednu chvíli musel jít přeparkovat auto, protože se salonem nesla zpráva, že venku řádí městská policie. Lucie tuhle chvíli využila alespoň na masáž a stala se také figurantkou školy masáží, kterou pod dohledem profesionální masérky absolvovala s kamarádkou a reportérkou Top Star Magazínu Martinou Jandovou.

O osvěžení mysli se postaraly nejen šikovné thajské masérky ze salonu Tawan, kde večírek probíhal, ale také hudba a dobré jídlo. Terezii Kašparovskou, Jitku Zelenkovou a ani šéfredaktorku Glancu Markétu Behinovou nenechaly v klidu svěží rytmy Tam tam orchestra, natož pak exkluzivní vystoupení Martina Pošty, který pověsil showbyznys na hřebík a věnuje se koučinku. Ostatně, zajímavý rozhovor s ním najdete v tištěném vydání nového Glancu. Na pohoštění cateringové firmy Vyšehrad 2000 se vrhli všichni a nejdřív se zaprášilo po sushi. S otevřenou pusou pak všichni sledovali umění zvané Light Art, které předvedl Patrik Proško. Za ozvučení děkujeme společnosti Promopro.

Nechyběla ani tombola, ve které měla štěstí herečka Vendulka Křížová. Jméno napsala na objednací lístek své dcery na logopedii, protože u sebe neměla vizitku. Vyšlo to a Vendulka si odnášela sadu kosmetiky a dárky, které každému hostovi do tašky nachystala marketingová specialistka Kateřina Kykalová, jež celou akci zorganizovala.

Foto: Martin Kubica