Modeling není branže, kde by měly dívky vždy na růžích ustláno. Že v něm panuje velká konkurence dobře ví i Katka Sokolová (24) a Tereza Chlebovská (22), které se raději pustily do prodávání sportovního oblečení.

Všechny ty, kdo se těšili, že je sexy krásky v OC Palladium obslouží, ale musíme zklamat. Šlo pouze o jednorázovou akci Adidas VIP Shopping. Ten přišly podpořit nejen Sokolová a Chlebovská, ale i Lucie Křížková. S obsluhou jim navíc pomáhal i pětinásobný mistr ČR v badmintonu, reprezentant a vlajkonoš české výpravy na olympiádě v Londýně, Petr Koukal.

"Dnešní akci jsme si tu užili. Máme rádi sport i módu a kolekce Adidas Women skvěle spojuje obojí. Bylo moc příjemné mít okolo sebe podobně založené lidi a prodávání nás bavilo," řekla za všechny rozesmátá Sokolová.

Ona i ostatní hvězdní hosté si v uniformách vedli více než dobře. Pomáhali s obsluhou u pokladen, radili nakupujícím s výběrem sportovního oblečení a dobré nálady měli na rozdávání. K příjemné atmosféře přispěli i DJ Rockstar, šikovné stylistky a v neposlední řadě také drinky zdarma.

Foto: Archiv