Kamarádky Andrea Kerestešová a Lenka Zahradnická moc dobře vědí, že pohyb k jejich profesi patří, a preferují tanec před klasickým fitness. Herečky se na hodině setkaly spolu s modelkami Terezou Chlebovskou a Lucií Křížkovou.

Všechny čtyři propadly tanci pod vedením známé tanečnice Leony Qaši Kvasnicové ve studiu Dance Perfect. Blíží se léto a to je také zásadní důvod začít se pohybu pořádně věnovat. Leona Kvasnicová své hvězdné svěřenkyně nijak nešetřila. Už po prvních pár minutách se ale ukázalo, že dámy pohybové nadání rozhodně mají.

V nejlepší formě se předvedla Lucie Křížková, která si zamilovala tanec natolik, že se mu nyní věnuje pravidelně dvakrát týdně. „Doba, kdy jediný uznávaný způsob, jak si zajistit skvělou postavu, bylo zvedání činek v posilovně, je díkybohu už dávno pryč. My se chceme při sportu také bavit a tanec je proto perfektní volba,“ shodují se obě herečky.

Modelka Tereza Chlebovská, jejíž profese vyžaduje neustále vypadat dobře, si zamilovala nejen sport samotný, ale také sportovní módu. „Má oblíbená sportovní značka má kolekci určenou pro tanec, takže i u tohoto sportu můžeme my dámy vypadat stylově,“ usmívá se Tereza.

Prohlédněte si naší fotogalerii, ve které si české krásky dávají do těla ve zbrusu nové taneční kolekci Adidas.

Foto: Archiv