I když jsou mladé, krásné a postavu by jim mohl leckdo závidět, zdaleka ne všechny krásky jsou ochotny předvádět prádlo. Petra Faltýnová (35) mezi ně ale rozhodně nepatří.

Zatímco se mnohé české krásky na přehlídkách halí do šátků, aby se zakryly před lačnými pohledy anebo schovaly nedostatky své postavy, uhrančivá kráska jde jinou cestou.

Už několikrát názorně ukázala, že s nahotou nemá problém. Dobře totiž ví, že má světu co nabídnout a dokud je o ni zájem, nehodlá na tom nic měnit.

Mindráky ze své postavy nemá, naopak! Už před lety si nechala vylepšit poprsí a s tím, jak vypadá, je spokojená, což je vidět na každé z přehlídek, kterých se účastní.

Mnohé kolegyně cudně klopí zraky a už se nemohou dočkat, až zmizí z mola, Petra si pozornost publika, zejména pak mužů užívá plnými doušky. Svlékání se nevyhnula ani v seriálu Cesty domů, kde si zahrála pořádnou potvoru.

Petra Faltýnová předvádí prádlo často a ráda.

"Když mi pan režisér Adamec zavolal, okamžitě jsem řekla ano. Taková nabídka se přeci neodmítá. Hrála jsem pěknou mrchu a moc mě to bavilo," rozplývala se modelka, která to občas pořádně roztočí, i když není zrovna na mole nebo před kamerou.

Faltýnová patří v Česku mezi nejvyhledávanější modelky.

Zatímco na přehlídkách předvádí prádlo často a ráda, v soukromí ho moc nenosí. Raději vyráží naostro a o peprné situace pak není nouze.

Faltýnová se nebojí ani velmi odvážných modelů.

Foto: Herminapress.cz