Podívaná nejen pro dámy, ale i pro pány! Tak by se daly shrnout dráždivé snímky americké topmodelky Alyssy Miller (24), která se svlékla pro známou italskou značku.

Svůdná kráska se naplno věnuje modelingu od roku 2005. Od té doby se stala tváří značek jako Victoria's Secret nebo Guess.

Nová kolekce Intimissimi má svůdnou a moderní povahu, pohrává si s pružnými a netradičními materiály i s motivem šněrování. Košilky a kombinézy pracují se zajímavými průstřihy i transparentními materiály a síťovinou. Výsledkem je aktuální minimalistický styl, který je zároveň i sofistikovaný.

Téma nebezpečných hrátek se střídá s oděvy ve zdánlivě sportovním stylu. Kolekce zachycuje mnoho podob ženskosti, která si občas pohrává až s hříšností.

U některých kousků jsou použity netradiční materiály, jako je latex, lehké a sofistikované krajky a transparentní síťovina. Opět se objevuje vrstvená krajka, lesklé efekty a pružné látky, které se stanou dokonalým doplňkem ženy, která si je pevně vědoma své svůdnosti.

Alyssa Miller

Průhledné halenky jen podpoří tuto atmosféru, která je vzrušující, nikoliv však vulgární. Vytříbené materiály, hedvábí, macramé a skvostné doplňky – tyto atributy dokonale charakterizují svůdné luxusní spodní prádlo.

Intimissimi a jeho nová tvář

Značka Intimissimi opět plně potvrzuje svou filozofii nabízet oděvy spojující eleganci i svádění, přinášející atmosféru romantického budoáru s výrazně svůdným nádechem.

Novou tváří kolekce se stala Alyssa Miller.

Foto: Archiv