Modelka a moderátorka Hana Mašlíková (29) se zařadila ke kráskám, které měly mindrák z toho, že jejich dekolt není dostatečně bujný.

Navštívila proto plastického chirurga a nakonec se rozhodla, že přírodě půjde trochu naproti a z kliniky odcházela s poprsím číslo čtyři.

I když se zdálo, že je konečně spokojená, v jednu chvíli dokonce zvažovala, že si své vnady nechá zmenšit, protože začala trpět zdravotními problémy.

"Rozhodla jsem se pro zmenšení, protože trpím bolestmi zad a také migrénami. Člověk navíc stárne, mění svoje názory. Zjišťuji, že k mé postavě velikost číslo čtyři není zrovna to pravé," vysvětlovala tehdy Mašlíková.

Nyní se víc než modelingu věnuje cvičení.

Nakonec si vše zase rozmyslela a vzala svoje vnady na milost, minimálně do doby, než se stane maminkou. "To je ale nyní v nedohlednu, tak uvidím," přemýšlí nyní Hanka, která by si přála ideální "trojky".

Hance to v prádle sluší, co říkáte?!

"Pak už ale opravdu končím," směje se modelka, která se v poslední době intenzivně věnuje sportu a cvičení, i proto by možná ocenila, kdyby neměla dekolt tak naditý.

Hana Mašlíková

 Foto: Herminapress.cz