Ruská topmodelka Natalia Vodianova (31) se zařadila ke kráskám, které se nespokojily s chozením po mole a focením, ale začaly fušovat do řemesla módním návrhářům.

Plácla si s francouzskou značkou spodního prádla Etam. Už v roce 2009 tak světlo světa spatřila kolekce, která nese rukopis úspěšné krásky. Od té doby už stvořila několik kolekcí prádla a plavek, které si oblíbily zástupy žen po celém světě.

Mezi spodním prádlem najdete řadu střihů i barev, materiály od krajky až po lesklý satén. Nechybějí ani sexy podvazky, punčocháče, body, celokrajkové vypasované overaly či šaty. Dominantní barvou je černá, nechybí ale ani zlatá a série pestrobarevných modelů.

Aktuálně přichází zmíněná značka s kolekcí svatebního spodního prádla, kterým svého vyvoleného zaručeně překvapíte a okouzlíte.

Natalia Vodianova

Svatba je výjimečná událost, kterou by si člověk měl navždy pamatovat. Sháníte šaty, boty, šperky, řešíte účes, ale nezapomněla jste na spodní prádlo?

Natalia se modelingu věnuje od svých patnácti let.

Návrháři slavné francouzské značky mysleli i na tento, pro okolí neviditelný prvek oblečení. I v této kampani se aktivně angažovala Vodianova, která čeká už čtvrtého potomka.

Vodianova se značkou Etam spolupracuje od několik let.

Foto: Archiv