Česká Miss 2011 Jitka Nováčková (21) se sice v modelingu pohybuje jen pár let, za tu dobu ale zažila pořádně perné chvilky. Ovšem zdá se, že se konečně našla!

Ne snad že by neuměla chodit po mole, v tom by problém nebyl. Potíž byla hlavně v tom, že blonďaté krásce dost kolísala váha. Zatímco krátce po svém zvolení byla jako lunt, postupem času přibrala.

V souvislosti s ní se často zmiňovalo, že je holka "krev a mlíko", což je třeba v případě spodního prádla často na škodu. I když se návrháři dušují, že proti diktátu superštíhlých krásek bojují, na molo nejčastěji posílají právě je.

"Diety nedržím. Raději si jdu zacvičit, nehledě na to, že mám dobré geny," říká s oblibou Nováčková, která se nakonec musela částečně podřídit.

Naštěstí našla rozumný kompromis, díky němuž jí přibylo práce, zároveň se ale nemusela vydat cestou nesmyslných diet, kdy by jedla jen list salátu a jablko denně.

Byly doby, kdy se přehlídkám v prádle Nováčková vyhýbala.

Upravila jídelníček a zlepšila svůh tréninkový plán a výsledky na sebe nenechaly dlouho čekat. Nyní se opět pyšní téměř dokonalou postavou, i když vychrtlé ramínko na šaty z ní nikdy nebude.

Jitka Nováčková mívá štíhlejší i "bohatější" období.

"Raději budu mít nějaké to kilo navíc, než abych si zničila zdraví krutými dietami. Vím, kam to pak může zajít," naráží sympatická Jitka na problémy s příjmem potravy, které jsou v modelingu dost časté.

Jitka Nováčková v poslední době zhubla a dost prokoukla.

Foto: Herminapress.cz