Muzikálová zpěvačka Markéta Procházková (27) má talent nejen na zpěv, ale i na pohyb. Třeba takový tanec u tyče, který je sakra těžkou disciplínou, ovládá víc než bravurně!

Tanec u tyče, neboli pole dance, už dávno není jen záležitostí vykřičených domů a lehkých děvčat. Po světě existuje řada věhlasných škol, které jej vyučují, nehledě na to, že osvojit si už jen jeho základy dá pořádně zabrat.

Svoje o tom ví i Procházková, která si tanec u tyče zkusila v rámci své role v muzikálu Touha v Divadle Kalich. Expřítelkyně Tomáše Savky naštěstí rychle přišla na to, že jí tahle disciplína docela jde. Oddychli si ale i tvůrci, protože naučit se to není jen tak.

Diváci tak mohou na jevišti obdivovat nejen taneční um Procházkové, ale i její vypracované tělo, které utužuje pravidelným tréninkem. Když si navíc nasadí blonďatou paruku, je iluze zkušené dámy ze strip baru téměř dokonalá!

Markéta Procházková tanec u tyče zvládá s přehledem.

Faktem je, že na tanec u tyče musí být dívka dobře stavěná, superštíhlé krásky, které jedí jednou za týden, by něco takového jen těžko zvládly.

Muzikál Touha je věrný svému jménu.

Foto: Herminapress.cz