Česká Miss 2014 Gabriela Franková (20) a finalistka soutěže Simona Dvořáková (19) se spolu utkaly i po finále soutěže o královnu krásy. A byl to pořádný souboj!

Úřadující Českou Miss totiž čeká účast na charitativním tenisovém turnaji a i když v dětství tenis hrála, raketu už v ruce nedržela téměř deset let. S nadšením proto využila nabídky své kamarádky, která má coby trenérka dětských tenisových nadějí mnohem víc zkušeností.

"Hezky jsme si zahrály, Gabča ze sebe vydala maximum a těším se, že příště nám společná hra v charitativním turnaji určitě vyjde," nechala se slyšet Dvořáková.

"Tréning se Simčou mi dal hodně a moc jsem si ho užila. Sice jsem nečekala, že budu muset dělat i kliky, ale jinak to bylo moc fajn,," smála se Gabriela.

"Pozapomněla jsem, jak se správně hraje bekhend, Simča mi poradila a já se do toho postupně dostávala. Jsem moc ráda, že jsme se opět viděly, mohly spolu potrénovat a snad mi to pomůže získat víc prostředků v turnaji, který mě čeká na konci měsíce," smála se Franková.

Foto: Herminapress.cz