Titul světové královny krásy na Miss Universe v Moskvě sice získala Maria Gabriela Isler z Venezuely, Česká Miss 2013 Gábina Kratochvílová (23) si ale nemusí zoufat.

"Finálový večer a celý pobyt na soutěži byl pro mě jedním z největších zážitků v životě. Byla to práce a velmi cenná zkušenost. Uspěla jsem především sama u sebe, ale raduji se také ze získaného titulu Bond Girl," pochvaluje si usměvavá kráska.

Body sbírala před soutěží i v jejím průběhu také na  mnoha fanouškovských stránkách, kde se umisťovala na vysokých příčkách. Podle reakcí blogerů Miss Universe si česká kráska získala všechny svojí přirozeností, otevřeností a šarmem.

"Splnil se mi sen, podívala jsem se do Ruska a poznala mnoho nových kamarádek. Děkuji všem za podporu,  samozřejmě také Beatě Rajské za úžasnou garderóbu a společnosti Šenýr Bijoux za nádherné šperky, které mi pomohly zářit," říká.

"Je to právě rok, co jsem uspěla na castingu v Jihlavě a děkuji České Miss za neuvěřitelný rok a za šanci, kterou jsem dostala," dodává kráska z Vysočiny.

Foto: Archiv