Moderátorka Kateřina Kristelová (34) po nevydařeném manželství s hokejistou Martinem Tůmou a vztahu se spíkrem Kamilem Bartoškem vzala rozum do hrsti a pana Božského už nevyhlíží za každým rohem.

"Netlačím na pilu, mojí největší výhrou v životě je dcera a chlap pro život bude příjemným bonusem. Určitě jednou přijde a je jedno, jestli to bude zítra nebo za pět let," nechala se slyšet Katka, která s kamarádkou vyrazila dobít baterky do spa resortu v městečku Lázně Bělohrad.

"Potřebovala jsem vypnout. Měla jsem spoustu práce, jsem sama na dceru a každá máma ví, že prázdniny jsou vždycky s dětmi hodně náročné," svěřila se.

"Užívala jsem si úžasné masáže, kosmetiku, vířivku, saunu a různé další procedury jako například bahenní zábal z Mrtvého moře nebo kompletní lifting těla. Zkrátka jsem totálně vypnula a neuvěřitelně si to užila," řekla Kristelová, která dceru Claudii svěřila do péče svého exmanžela.

"Myslím, že je důležité jednou za čas vypnout a nechat se rozmazlovat. Teď se zase můžu naplno vrhnout do práce. A taky na dietu. Kromě skvělého prostředí i úžasných procedur jsem se fantasticky najedla," smála se moderátorka.

Foto: Tree of Life