Aňa Geislerová (37), jež patří mezi nejobsazovanější herečky současnosti, o sobě dává vědět nejen svými rolemi, ale i tím, co zažívá v soukromí.

V této souvislosti není zrovna dvakrát sdílná a vše, co se týká její rodiny, úzkostlivě střeží. Naposledy se o ní mluvilo v souvislosti s románkem s podnikatelem Martinem Shenarem, během něhož také otěhotněla.

"Celý život jsem mezi dvěma muži. Kdybych je tu měla všechny vyjmenovat, tak se to sem ani nevejde. Pak je otec, bratr… A pak jsou ti muži, kteří smáznou všechny ostatní, ti, se kterými máme děti. Ale o těch mám stejně zakázáno mluvit," rozhovořila se v časopisu Elle.

Dohady o tom, kdo je otcem malého Maxe, který přišel na svět loni v létě, proto nekončí. Herečka se tomu ale jenom směje a do společnosti v poslední době vyráží se svým manželem Zdeňkem Janáčkem, s nímž má syna Bruna Fidelia a dceru Stellu Ginger.

Na jaře si vyrazili na slavnostní předávání Českého lva a naposledy se společně objevili na nedávné premiéře filmu Grandhotel Budapest.

Foto: Herminapress.cz