Halina nám při podepisování své knihy stihla prozradit, za co má ráda své kolegy ze showbyznysu: "Já mám ráda umělce, protožte jsou citliví a není s nima nuda. Nejsou úzkoprsí a všechno je u nich možné." A my jsme se zeptali, za co mají oni rádi ji.

Zpěvačka Petra Janů: "Halinu mám ráda jako člověka. Nemám ráda negativní lidi a utíkám od nich, jako by mi hořelo za patama, naopak mám ráda usměvavé, bezvadné a pozitivní lidi, ke kterým právě ona patří. Potkalo ji to, co mě. Já jsem se z toho vyzpívala, ona se z toho vypsala a já se přiznám, že mám trochu strach tu knížku číst, ale zároveň se na to těším. Určitě to ale pojala s humorem, ona to ani jinak neumí, i smutné věci podá tak, že se nad nimi člověk chechtá jako blázen. Ona je v podstatě stejný model jako Betty McDonaldová, která mě dostane ze všeho. Myslím si, že najít si nějaký ventil, který z člověka tu bolest a smutek dostane, je to nejlepší řešení."

MIL_1362

Halina na křest své knihy Pravda o mém muži pozvala manželské a partnerské páry, které spolu láskyplně žijí v dlouhodobém svazku, a tak byla láska cítit opravdu na každém kroku. Herec a moderátor Aleš Háma o spisovatelce prohlásil: "Mně se líbí na Halině to, že bere život takový, jaký je a popisuje ho takový, jaký je. A to je velmi cenné, že mu nepřidává ozdoby a krejzlíky a dokáže to celé jenom zvtipnit, což je obrovský dar a na ženu vůbec neobvyklá vlasnost."

MIL_1470

Mnoho lidí se vyjádřilo na Halininu adresu, že ji mají rádi za to, že je sama sebou, nic si nedělá ze své plnoštíhlé postavy a umí žít. Váží si jí pro její inteligenci a nadhled a samozřejmě oceňují její humor, tak jako herečka Veronika Freimanová: "Já ji mám ráda za to, jaká je a za ten humor, je to takové světýlko v tunelu."

Foto: Herminapress