Zeptali jsme se několika známých žen, jak pečují o svou krásu. Nechte se inspirovat jejich tipy!  

Linda Finková

Mým kosmetickým favoritem je Eight Hour Creme od Elizabeth Arden - hutnější krém, který se maže na sušší, poškozenou, popálenou, nebo namrzlou pokožku. Může se použít i na rty a ještě k tomu vypadá jako lesk! Má v sobě spoustu léčivých a výživných látek. Naučila mě ho používat herečka Hanka Ševčíková a zjistila jsem, že ho miluje i většina modelek. Jejich pleť trpí po neustálém líčení a odličování a tohle je opravdu krém "záchranář".

Lejla Abbasová: 

 Abbasova

Asi v šestnácti letech jsem našla vůni Eden od značky Cacharel, kterou jsem si absolutně zamilovala a od té doby jinou nepoužívám. Není to standardní vůně, navíc už se i špatně shání. Moji kamarádi nebo známí, kteří mě třeba delší dobu neviděli, si tuto vůni dokonce pamatují a často mi řeknou: „Jé, pořád stejně voníš!“ Dostávám mnoho jiných parfémů, ale nejsem schopná je delší dobu používat. Jakmile to udělám, začnu sama sobe po čase "nevonět". Proto darované parfémy vozím do Keni kamarádkám.

Pavla Vitázková: 

 Vitazkova_1

Potrpím si na péči o vlasy. Kromě toho, že si je pravidelně myji kvalitními šampony a kondicionéry, v zimě přidávám i masky a různé zábaly, které si aplikuji aspoň jednou týdně (např. speciální řada od značky Schwarzkopf). Také používám sprej na elektrizující vlasy.

Co se týká pleti, mám oblíbenou značku Clinique, která se skvěle postará o moji suchou a citlivou pleť. A jaký je můj tip na popraskané rty? Před spaním si na ně nanesu silnou vrstvu klasického krému Nivea, aby měly dostatek výživy a byly vláčné. Co se týká sprchových gelů, ráda se sprchuji těmi od Dove nebo Nivey.

Foto: Lucie Robinson, Tomáš Pánek a Herminapress