Baví vás vaření, pečení a veškeré kulinární počínání? Patříte mezi pravidelné čtenáře či fanoušky časopisu Gurmet? Rádi se dozvídáte nové věci a chcete se osobně seznámit se členy redakce tohoto skvělého časopisu? Pak máte jedinečnou příležitost právě nyní!

Časopis Gurmet totiž pro své čtenáře a fanoušky pořádá kurzy vaření v prostorách studia Ola Kala na pražských Vinohradech. Reportáž z prvního kurzu na téma listové těsto si můžete přečíst zde.

Také další kurzy s časopisem Gurmet budou zajímavé a přínosné. Získáte praktické dovednosti a zvládnete základní kuchařské postupy a techniky, poznáte kouzla slavných světových kuchyní, odlehčenou klasiku i tradiční recepty. Mezi lektory jsou nejen slavní šéfkuchaři, známí protagonisté televizních pořadů o vaření, ale také zkušení lektoři studia Ola Kala, cukrářky a cukráři. Na kurzech budou k dispozici pro případné otázky a komentáře také členové redakce, kteří vás při vaření ochotně vyfotí. Když budete mít zájem, třeba se pak vaše fotka objeví v časopise nebo na facebookových stránkách Gurmetu.

Zapište si do diáře…

11. listopadu od 15 do 19 hodin – 2. kurz vaření na téma Koupili jsme kuře a jak je celé využít. Michal Nikodem, zkušený lektor školy vaření Ola Kala a spolumajitel restaurace Ola Kala Bistro, vás naučí vykostit kuře, uvařit silný kuřecí vývar, připravit rychlou paštiku z kuřecích jater, připravit kuřecí prsíčko tak, aby si zachovalo veškerou svou šťávu, upravit stehna do podoby rolády se špenátem a piniovými oříšky a další praktické tipy a triky. Kurz je vhodný i pro začátečníky a jeho cena v porovnání s podobnými na trhu bezkonkurenční: 2000 Kč.

48302_Gurman_24x36cm

10. prosince do 15 do 19 hodin – 3. kurz na téma Odlehčené Vánoce povede šéfkuchař a lektor kuchařských kurzů Dalibor Navrátil, kterého můžete nyní sledovat na ČT 1 v pořadu Hospoda U druhé šance, kde učí vařit naprosté amatéry. Cena: 2500 Kč.

Jak se do kurzu přihlásíte? Zašlete e-mail na adresu: kurzy@igurmet.cz s kontaktními údaji (jméno, příjmení, e-mailová adresa, telefon, korespondenční adresa: ulice a č.p., město, PSČ). Po obdržení přihlášky vám zašleme podrobné informace o místě konání a způsobu platby. Pokud chcete kurz vaření věnovat jako dárek, sdělte nám to a my vám po zaplacení pošleme rovněž dárkový certifikát, který můžete věnovat svým blízkým jako dárek.

Kurz vareni RAZITKO

Foto: Archiv