Zpěvačka Ewa Farna (20) konečně zavřela ústa všem, kdo se naváželi do její postavy. Za kila navíc může nedávná hormonální léčba, kterou podstoupila kvůli hlasivkám.

"V poslední době jsem hodně přibrala kvůli zdravotním problémům, musela jsem brát hormony a to nakynete raz dva. Řeším v životě mnohem důležitější věci, než váhy jiných lidí a myslím si, že by to tak mělo být," rozpovídala se na téma nadbytečné kilogramy Farna, která se svou kypřejší postavou vůbec netrápí.

"Když se cítím zdravá, nevidím důvod, proč se mám zabývat nějakou váhou. Zdraví je pro mě nej," říká zpěvačka. Ewě sice kila nevadí, malinko se ale obává , že je to hlavní příčina, proč je stále bez partnera.

 Jaroslav Smejkal

"Buď se mě ti chlapi bojí, nebo hledají hubené holky," vysvětluje se smíchem Farna, která už nějaký čas bydlí s finalistou SuperStar Jaro Smejkalem, kterému přišla pokřtít jeho nový singl do Baráčnické rychty.

"Ona je pro mě top! Strašně moc toho dokázala, a i přes to všechno si nehraje na něco víc. Nepovyšuje se, chová se jako člověk a naopak je to skromná holka. Vážím si ji nejen jako zpěvačky, ale hlavně jako člověka," pěje na Farnou chválu Smejkal.

Samer Issa

Toho přišel podpořit také zkušenější zpěvák Sámer Issa.

Ewa Farna

Foto: Herminapress.cz